Ceritifikace
ISO 9001
Moderní technologie
zkušenosti
Inovace
flexibilita
Kontaktuje nás

Profi plech Moravia s.r.o.

Proč nás vybrat

  • flexibilita
  • zakázková výroba
  • moderní technologie
  • zkušenosti
  • dodávky do zahraničí
  • systém řízení výroby
  • inovace

Komletní zpracování plechu a oceli

Společnost Profi plech Moravia s.r.o. byla založena v roce 2014 jako nástupce společností VHN – kovo s.r.o. a Profilplech Ing. Martin Odehnal.
V současné době vyvíjíme a vyrábíme především vlastní výrobky pro specifický trh s elektronickými terminály. Jsme jedním z mála výrobců těchto zařízení v České republice, vyráběných pouze na území ČR s maximem výroby ve vlastní režii za pomoci komponentů od renomovaných českých a světových firem. Pro zajištění komplexních dodávek technologických celků je firma úzce spjata s designovou a projekční kanceláří, Slot Cabinets s.r.o. se specializací na dané odvětví a stavby těchto celků po celém světě.

Zabýváme se kompletním zpracováním plechu a profilové oceli, máme bohaté zkušenostmi se zpracováním nerezových materiálů. Nabízíme zakázkovou i sériovou výrobu různých plechových dílů od návrhu, přes zpracování, povrchovou úpravu, montáž až k finálnímu doručení k zákazníkovi. Veškeré výrobky vyrábíme ve vlastním areálu, který je vybaven moderními zařízeními. Efektivně investujeme do nejnovějších technologií, chceme držet krok se současnými trendy ve strojírenství a být konkurenceschopní.

Naší strategií je neustálé zdokonalování celého výrobního procesu tak, abychom efektivně plnili požadavky zákazníků k jejich naprosté spokojenosti.

Kvalita / certifikace

Náš tým

Milan Uher

Výrobní oddělení / poptávky

Eva Farbjaková

Nákupní a obchodní oddělení

Marie Machačová

Personální oddělení

Naše firma v TV pořadu „Cesty k úspěchu“

Příběh naší firmy zaujal tvůrce TV pořadu Cesta za úspěchem i moderátora Marka Vašuta. Podívejte se, co oblíbený herec vyzvěděl od jednatele naší firmy Martina Odehnala.